X


a

Kontakt

EK ELEKTROKABEL FABRYKA KABLI Karolak i synowie sp z o.o.

Ul. Chopina 151,  62-700 Turek

NIP: 668-188-93-47 REGON: 300455197

Tel.: +48 63 289 15 00  e-mail: ek@elektrokabel.pl

 

 

Dział Handlowy

Dyrektor handlowy: Robert Sakowski

Tel.: +48 63 222 34 32 e-mail: robert.sakowski@elektrokabel.pl

Specjalista ds. handlu: Michał Szeffel

Tel.: +48 63 222 34 34 e-mail: michal.szeffel@elektrokabel.pl

Specjalista ds. handlu: Mariusz Jatczak 

Tel.: +48 63 222 34 44 e-mail: mariusz.jatczak@elektrokabel.pl

Specjalista ds. handlu: Patryk Sakowski 

Tel.: +48 63 222 34 43 e-mail: patryk.sakowski@elektrokabel.pl

Specjalista ds. handlu + obrót opakowaniami zwrotnymi : Michał Rawiński 

Tel.: +48 63 222 34 48 e-mail: michal.rawinski@elektrokabel.pl

 

Dział kadr i księgowości

Główny księgowy: Mariola Czubak                                

tel.: +48 63 222 34 47 e-mail: mariola.czubak@elektrokabel.pl

 
Referent ds. księgowości: Patrycja Marczyńska                

tel.: +48 63 222 34 47 e-mail: patrycja.marczynska@elektrokabel.pl

 

Referent ds. administracyjnych: Natalia Cyran               

tel.: +48 63 222 34 47 e-mail: natalia.cyran@elektrokabel.pl

 

Kadry:

Specjalista ds. Kadrowych: Beata Górska                  

tel.: +48 63 222 34 47 e-mail: beata.gorska@elektrokabel.pl

 

 

Zakład produkcyjny nr 1

Ul. Chopina 151

62-700 Turek

Kierownik zakładu:

Arkadiusz Michalak tel.: +48 63 222 34 49 e-mail: arkadiusz.michalak@elektrokabel.pl

Główny technolog:

Waldemar Skiba tel.: +48 63 222 34 42 e-mail: waldemar.skiba@elektrokabel.pl

 

Zakład produkcyjny nr 2

Ul. Działkowa 1A

62-700 Turek

Kierownik zakładu:

Krzysztof Adamiak tel.: +48 63 222 34 52 e-mail: krzysztof.adamiak@elektrokabel.pl

Główny technolog:

Dariusz Grzelak tel.: +48 63 222 34 50 e-mail: darek.grzelak@elektrokabel.pl

 

Zakład nr 3 – magazyn centralny, centrum logistyczne

Ul. Floriana 4, 62-700 Turek

Załadunki w godz.: 8:30 – 14:30

 

Dział Handlowy - rynek czeski/słowacki:

Obchodní oddělení - český a slovenský trh:

 

Informace, objednávky, nabídky, termíny, reklamace ČR a SR:

 

Jaromír Karásek tel.: 00420 734 314 802 e-mail: objednavky@elektrokabel.pl
 

Przedstawiciel / obchodní zástupce:

Slovensko - Maroš Tvrdý tel.: 00421 910 810 110 e-mail: maros.tvrdy@elektrokabel.pl

Česko - Radek Jánský tel.: 00420 734 314 801 e-mail: radek.jansky@elektrokabel.pl

 

Autoryzowany przedstawiciel na rynek węgierski

 Hivatalos magyarországi forgalmazó

MIXVILL  kft.

Domokos Marton ut 3.

4002 Debrecen

Tel.: +36 52 533 300 e-mail:  vevoszolgalat@mixvill.hu

 

Biuro Handlowe – kraje bałyckie – Litwa Łotwa Estonia

Sales office - Baltic States - Lithuania Latvia Estonia

e-mail: baltic.sales@elektrokabel.pl

 

 

 

Mapa lokalizacji

 

Napisz do nas

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości czy uwagi, prosimy o przekazanie ich nam za pomocą formularza kontaktowego.

Formularz




copyright © 2012 www.elektrokabel.pl design by VENTI
Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka Wielkopolski Regionalny Program Operacyjny